درباره ما

خط مشی کیفیت شرکت صنایع غذایی آرتا رحیمی گلستان

شرکت صنایع غذایی آرتا رحیمی گلستان در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید انواع برنج تاسیس شد.و اکنون پس از نزدیک به یک دهه از تاسیس این شرکت به یک مجموعه تولیدی دانش محور و پیشرو در تولید محصولات با کیفیت تبدیل شده است.

تولید محصولات با کیفیت منحصر بفرد در بازارهای برنج ، با استفاده از دانش روز ، از افتخارات شرکت صنایع غذایی آرتا رحیمی گلستان  است.

شرکت صنایع غذایی آرتا رحیمی گلستان در راستای رعایت الزامات قانونی ،ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و تحقق اصل بهبود مستمر اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد بین المللی ISO9001:2015 و ISO 22000 کرده است و جایزه جهانی کیفیت نیز از افتخارات این کارخانه است.

علاوه بر این ،با اجرای “سیستم رضایت مندی مشتری در تمامی مراحل تولید و پس از تولید محصولات و با رویکرد حفظ سلامت و ایمنی مشتریان ISO10004 را نیز اخذ کرده است.همچنین تبدیل این سیستم به یک شرکت دانش بنیان از برنامه های آتی شرکت است.

به همین منظور ،اهداف زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده ایم.

۱-ارزیابی و ارتقاء رضایت مشتریان

۲-حفظ بازار و ارتقاء برند

۳-مدیریت و کاهش اصولی هزینه ها

۴-ارتقاء سطح دانش فنی و تخصصی کارکنان و ارتقاء کیفیت محیط کار

۵-بهبود مستمر سطح کیفیت محصولات و فرآیندها

۶-گسترش بازار از منظر جغرافیایی و ورود به بازارهای خارجی مدیریت ارشد شرکت ضمن درک کامل مفاد این خط مشی در اجرای آن متعهد است و کلیه کارکنان نیز متعهد به اجرای این خط مشی هستند و هم چنین یک نفر را به عنوان نماینده مدیریت به منظور نظارت بر سیستم کیفیت ، حفظ و ارتقاء آن و ارتباط با مراجع برون سازمانی تعیین کرده است و در راستای اطمینان از عملکرد سیستم به صورت دوره ای آن را مورد بازنگری قرار می دهد .

این خط مشی در اختیار کلیه طرف های ذینفع قرار داده شده است.

 

درباره ما

مديريت شرکت صنایع غذایی آرتا رحیمی گلستان آرتا رحيمي با توجه به علاقه باطني در دوران تحصيل در سال 1366در سن (17 سالگي) با هدف خدمت به جامعه و نياز مبرم كشور به لوازم پزشكي در سال هاي دهه 60 روياي تهيه و توليد لوازم پزشكي را در سر مي پروراند .

اگر چه در آن سال ها اين آرزو براورده نگرديد ولي شوق كار وتلاش و سازندگي و خدمت به ميهن در وي خاموش نشد .

بر همين اساس در گام بعدي با توجه به اين كه پيش زمينه ي توليد محصولات كشاورزي در خانواده وجود داشت .

از سال 1370 رسما عهده دار توليد محصولات كشاورزي با كار وتلاش و استفاده از تجربيات بزرگان و پيشكسوتان اين بخش شده اند.

وي جهت خدمت رساني بيشتر به كشور و قشر زحمت كش كشاورزان اقدام به خريد و فروش محصولات نموده و در ادامه با توجه به نياز منطقه و علاقه شديد به كار تلاش در سال 1387 يك واحد توليدي صنعتي در زمينه توليد برنج (شاليكوبي) مدرن را تاسيس و راه اندازي نموده است .

در حال حاضر اين واحد توليدي در زميني به مساحت 10000متر مربع و قابل توسعه تا 25000متر مربع با برخورداري از تمام امكانات روز دنيا از جمله بهترين تجهيزات و ماشين آلات توليد و همچنين با استفاده از نيروي كار مجرب و كار آزموده در تهيه و توليد و بسته بندي برنج مر غوب ايراني با كيفيت بسيار بالا مشغول به كار مي باشد .