قیمت روز برنج

لیست قیمت روز برنج شمال و سایر محصولات تولیدی به شرح ذیل می باشد: برای خرید برنج شمال به صفحه فروشگاه ما مراجعه کنید

1- قیمت روز برنج طارم هاشمی دودی  با بسته بندی 1کیلویی استاندارد:139900تومان

2- قیمت روز برنج طارم هاشمی دودی با بسته بندی پت 500گرمی  استاندارد:73900تومان

3- قیمت روز برنج طارم هاشمی دوبارکشت فریدونکنار استاندارد:109900تومان

4- قیمت روز برنج طارم هاشمی فریدونکنار استاندارد:91900تومان

4- قیمت روز برنج طارم هاشمی فریدونکنار استانداردتولیدروز:91900تومان

5- قیمت روز برنج طارم سنگی فریدونکنار استاندارد:ناموجود

6- قیمت روز برنج برنج طارم هاشمی استاندارد:90900تومان

7- قیمت روز برنج طارم دمسیاه کلاله استاندارد:90900تومان

8- قیمت روز برنج فجر استانداردتولید روز:63900تومان

9- قیمت روز برنج فجر استاندارد:63900تومان

10- قیمت روز برنج شیرودی استاندارد:56900تومان

11- قیمت روز برنج  ندا استاندارد :52900تومان

12- قیمت روز برنج  عنبربو استاندارد :ناموجود

13- قیمت روز برنج شکسته برنج طارم هاشمی کشت دوم فریدونکنارسورت شده:65900تومان

14- قیمت روز برنج شکسته طارم(هاشمی،سنگی،دمسیاه) سورت شده:64900تومان

15- قیمت روز برنج شکسته برنج فجرسورت شده:49900تومان

16- قیمت روز برنج شکسته برنج شیرودی سورت شده:35900تومان

17- قیمت روز برنج شکسته برنج عنبربو سورت شده:35900تومان

18- قیمت روز برنج شکسته برنج ندا سورت شده:35900تومان

19- قیمت روز برنج نیمه برنج طارم هاشمی سورت شده:41900تومان

20- قیمت روز برنج نیمه برنج طارم دمسیاه کلاله:41900 تومان

21- قیمت روز برنج نیمه برنج فجر سورت شده:35900تومان

22- قیمت روز برنج نیمه برنج شیرودی سورت شده:31900تومان

23- قیمت روز نیمه برنج عنبربو سورت شده:319000تومان

24- قیمت روز نیمه برنج ندا سورت شده:31900تومان

25- قیمت روز آرد برنج طارم:46900تومان

26- قیمت روز آرد برنج فجر:35900تومان

27- قیمت روز آرد برنج عنبربو:35900تومان

28- قیمت روز آرد برنج پر محصول:34900تومان

29- قیمت روز سبوس 1 مصرف خوراکی :18900تومان

30- قیمت روز سبوس 1 درجه2: 8900تومان

31- قیمت روز سبوس دوکوب:1500تومان

توجه:محصولات تولیدی با کیسه های 5 کیلوگرمی مبلغ 5000 ریال و 1 کیلوگرمی مبلغ 25000 ریال به قیمت های فوق اضافه خواهد شد.

در صورت درخواست لیست قیمت ، عدد 5 را به شماره 500028364013 ارسال نمایید.

قیمت روز برنج

قیمت روز برنج سال 1401

در سال 1401 با توجه به میزان تولید کمتر برنج در استان های شمالی به دلیل بارندگی و هزینه های بالای کشاورز برای تولید برنج قیمت خرید برنج ایرانی افزایش پیدا کرده اما قابل ذکر است که شرایط و قیمت خرید برنج ایرانی بر کیفیت آن تاثیر نگذاشته است.

سورتینگ برنج چیست؟

اصطلاحی است که به معنای درجه بندی و جداسازی ناخالصی ها (ریزه،نیمه،شکسته ،شاهک،شکم سفید،خال دار)و بسته بندی می باشد.

برنج بدون شکسته با کیسه های ده کیلویی عرضه میگرد.

نحوه ی ارسال:

هزینه ارسال تمام کالا به عهده ی فروشنده است.

قیمت روز برنج

قیمت برنج به فاکتورهای متعددی مانند منطقه کشت محصول، فصل برداشت، حجم سفارش، هزینه‌های حمل و نقل و غیره بستگی دارد. همچنین معیارهایی مانند کیفیت برنج، رنگ، میزان دانه‌های شکسته، یکدست بودن، عطر و غیره نیز در قیمت گذاری انواع برنج به صورت مستقیم تاثیر دارد. از جمله مهم‌ترین موارد تأثیرگذار بر روی قیمت برنج می‌توان به میزان عرضه و تقاضا در بازار اشاره کرد.

در صورتی‌ که میزان تولید و عرضه این محصول در بازار با کاهش همراه باشد و از طرف دیگر تقاضا برای خرید برنج روند صعودی داشته باشد، قیمت این محصول با افزایش چشمگیری همراه خواهد شد. برای اطلاع از قیمت روز برنج می‌توانید وارد سایت artarice.com شده و با همکاران ما ارتباط برقرار کرده و قیمت محصولات را از آنها استعلام بگیرید.

قیمت روز برنج اعلا و درجه یک

برنج اعلا یک نمونه مجزا از محصول نمی باشد و در واقع در صورتی که برنج دارای فاکتور هایی مانند دانه بلند، عطر و طعم زیاد، یکدست بودن و غیره باشد، به آن برنج اعلا گفته می شود، لازم به ذکر است که تمام مواردی که به آن اشاره شد، به صورت مستقیم بر روی قیمت انواع محصول تاثیر دارد. نرخ تورم و نوسانات ارزی نیز از فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت روز برنج در بازار می باشد، به این صورت که افزایش نرخ تورم سبب بالا رفتن هزینه های تولید، هزینه نیروی انسانی و غیره خواهد شد و این عوامل نیز در نهایت منجر به افزایش قیمت برنج در بازار خواهد شد.

با توجه به موارد ذکر شده می توان به این نتیجه رسید که قیمت برنج ثبات خاصی ندارد و فاکتورهای متعددی می توانند سبب تغییر قیمت برنج در بازار شوند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز برنج

قیمت برنج در صورتی که شما خرید عمده برنج را از تامین کننده اصلی و بدون دخالت واسطه تامین کنید، تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. در واقع واسطه ها نسبت به خرید برنج از تولید کننده با قیمت پایین اقدام کرده و بعد از اضافه کردن هزینه های جانبی و اضافی، این محصول را با قیمت بالاتر در بازار به فروش می رسانند، که این موضوع در نهایت منجر به افزایش قیمت برنج در بازار خواهد شد. از جمله عواملی که به صورت مستقیم بر روی قیمت برنج تاثیر دارد می توان به حجم خرید، میزان تولید سالانه، کیفیت محصول و غیره اشاره کرد. هر یک از این موارد می توانند سبب کاهش یا افزایش چشمگیر قیمت برنج خواهند شد.

قیمت روز برنج در گلستان

برنج ها در حجم و وزن مختلف در بازار موجود است که میزان فروش برنج در گلستان با توجه به وزن بسته بندی مختلف است. از دیگر مواردی که بر روی فروش برنج در گلستان تاثیر دارد می توان به سطح زیر کشت محصول اشاره کرد؛ هرچه سطح زیر کشت محصول بیشتر باشد بازار فروش برنج در گلستان نیز داغ تر می شود. علاوه بر این میزان تازگی محصول بر روی فروش برنج در گلستان موثر است و هرچه برنج تازه تر باشد میزان فروش برنج در گرگان نیز بیشتر می شود.

قیمت روز برنج شمال

برنج شمال در سه استان گلستان، گیلان و مازندران تولید می شود که هر یک از آنها دارای کیفیت، ویژگی و اندازه های مختلفی می باشند. بسته بندی یکی از مهم تری فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت روز برنج شمال می باشد، این محصول به صورت فله یا بسته بندی های متنوع در بازار به فروش می رسد که هر یک از انواع بسته بندی ها دارای قیمت های مختلفی می باشند.

 قیمت برنج شمال در صورتی که بوجاری شده باشد بالاتر خواهد بود، منظور از بوجاری شدن، الک کردن و جداسازی دانه های شکسته از برنج می باشد. در واقع قیمت برنج بوجاری شده به دلیل یکدست بودن، بیشتر از ارقام دیگر می باشد. با توجه به اینکه فاکتورهای متعددی بر روی قیمت برنج شمال به صورت مستقیم تاثیر می گذارند، ممکن است شما با قیمت های مختلفی در بازار برای خرید برنج شمال مواجه شوید. بهترین راه برای اطلاع از قیمت روز برنج شمال، برقراری ارتباط با فروشندگان این محصول می باشد.

برنج ارزان قیمت

خریداران عمده که به دنبال خرید برنج ارزان قیمت هستند، باید به صورت مستقیم با تولید کنندگان یا فروشندگان عمده این محصول ارتباط برقرار کنند و تا حد ممکن از دخالت واسطه ها جلوگیری کنند. معمولا برنج ارزان قیمت دارای دانه های شکسته بیشتر، بوجاری نشده، رنگ کدر و غیره می باشد. برای خرید برنچ ارزان قیمت می توانید از تامین کنندگان این محصول که در بازار حضور دارند، کمک بگیرید و نسبت به خرید برنج ارزان قیمت اقدام کنید.

قیمت برنج امروز

قیمت برنج امروز به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آنها می توان به نرخ تورم، قیمت دلار، هزینه های تولید، قیمت شالی ، هزینه نیروی انسانی، کیفیت برنج و غیره اشاره کرد. دقت داشته باشید که تمامی این متغیرها می توانند سبب کاهش یا افزایش لحظه ای قیمت برنج امروز در بازار شود.

قیمت این محصول در بازار امروز به بازه زمانی که اقدام به خرید این محصول کردید نیز بستگی دارد، معمولا در ایام عید نوروز، ایام محرم و غیره که میزان تقاضا و مصرف برنج با افزایش همراه می شود، قیمت برنج امروز نیز دستخوش تغییر خواهد شد. بسته بندی و بوجاری بودن این محصول نیز تاثیر بسزایی بر روی قیمت برنج امروز در بازار خواهد داشت.

قیمت روز نیمه برنج

قیمت نیمدانه برنج حدود 60 درصد قیمت برنج سالم است. البته این میزان در فصول مختلف سال با توجه به عرضه و تقاضا کاهش یا افزایش پیدا می کند.

قیمت روز برنج درجه دو

قیمت برنج درجه دو مسلماً پایین تر از درجه یک آن است .اختلاف کیفیت می تواند در موارد زیر باشد:

    میزان خرده برنج
    کیفیت پخت برنج
    اندازه دانه های برنج
    میزان ضایعات برنج
    کیفیت تولید برنج

قیمت روز برنج طارم هاشمی

برنج هاشمی از جمله پرطرفدارترین برنج های اصیل در ایران است که محل کاشت و برداشت آن استان گیلان می باشد. البته لازم به ذکر است که شما برای خرید برنج در این نوع نیازی نیست فقط به این منطقه مراجعه کنید و می توان در اکثر تقاط ان را کاشت. امروزه با همفکری کشاورزان و مخلوط کردن این برنج با برنج طارم، مخلوطی جدیدی به نام برنج طارم هاشمی را ایجاد کردند. این نوع از باکیفیت ترین نوع برنج محسوب می شود.

قیمت روز برنج هاشمی درجه یک

قیمت برنج هاشمی درجه یک توسط هر فروشنده یک چیز اعلام می شود. چون درجه یک از دیدگاه هرکس متفاوت است. اختلاف سلیقه ها سبب شده برنج درجه 1 از دیدگاه هر تولید کننده یا فروشنده ای یک سری مشخصات داشته باشد.
از نظر سلیقه ما برنج هاشمی درجه یک باید خوشپخت باشد. یعنی خوب قد بکشد و نرم و لذیذ باشد. همچنین فاقد شکسته و پاک شده باشد. در ضمن عطر طبیعی برنج داشته باشد. برنج هاشمی وقتی مجدد گرم شود مثل روز اولش نرم و لذیذ است.

قیمت روز برنج فجر

اگر در بازار برنج فجر ارزان قیمت دیدید کمی دقت کنید، احتمال اینکه برنج خارجی را در کیسه برنج فجر ریخته باشند زیاد است. برنج فجرعطر بیشتری دارد ، بسیار با کیفیت و بازار پسند است. در کل برنج فجر پر فروش است.

قیمت روز برنج فجر درجه یک

قیمت برنج فجر شمال گران تر از برنج فجر سایر نقاط کشور است. جالب است بدانید برنج فجر در خوزستان و فارس نیز کاشته می شود. در کل مناطق زیادی در ایران برنج تولید می کنند. در هرکدام از این مناطق ممکن است برنج فجر تولید شود. با این وجود برنج فجر شمال خوش رویت است. رنگ و ظاهر بهتری دارد. قد کشیده تر و پخت بهتری دارد. از عطر بیشتری برخوردار است. خوشمزه تر از برنج فجر سایر نقاط است.

قیمت روز برنج ندا

قیمت برنج ندا در مقایسه با قیمت دیگر برنج‌های ایرانی مانند کشت دوم و طارم نسبتا مناسب‌تر است.
شما عزیزان می توانید جهت خرید برنج ندا و اطلاعات بیشتر درباره قیمت روز برنج ندا در وبسایت فروشگاه اینترنتی
artarice با کارشناسان ما در تماس باشید.
ندا برنج زودرسی است و یک الی دو هفته زودتر از سایر اقلام پر محصول می رسد. خاستگاه اصلی این محصول استان مازندران بوده و در بیش از پنجاه هزار هکتار از زمین های این استان کشت می شود. این رقم به دلیل مقدار محصول بالا و بازار مناسب مورد توجه کشاورزان قرار گرفته است.

قیمت روز برنج شیرودی

به طور کلی وقتی رونق خرید و فروش بر بازار برنج حاکم باشد قیمت برنج شیرودی نیز بالا می رود و بازار برای این برنج خیلی داغ می شود .
قیمت برنج شیرودی برای معاملات عمده در بازار های دو استان شمالی گیلان و مازندران تعیین می شود و سایر بازار هایی که در آن ها برنج شیرودی به صورت خرده فروشی معامله می شود تحت تاثیر قیمت های تعیین شده در این بازار های بزرگ قرار می گیرند.
البته کشاورزان استان گلستان نیز برنج شیرودی کشت می کنند اما حجم شیرودی تولید شده در این استان بسیار کم است و از طرفی تعداد تجار قوی و تعیین کننده در این استان اندک است در نتیجه قیمت برنج شیرودی در بازار ها و کارخانه های گلستان نیز تابع بازار های دیگر است.