بنر  2

شکسته برنج عنبربو 10 کیلوگرمی

شکسته برنج عنبربو 10 کیلوگرمی

ویژگی های محصول
شکل ماده غذایی : دانه شکسته
وزن : 10 کیلوگرم
سال تولید : 1400
ابعاد بسته بندی : 37/5 * 48/5
سایر توضیحات : برنج شکسته خوش پخت، بسیار یکدست و بدون سفیدک و ضایعات
۳۹۰,۰۰۰  تومان


نقد و بررسی اجمالی

شکسته برنج عنبربو 10 کیلوگرمی برنج عنبربو یک ماه ضمانت بی قید و شرط دارای تعویض و پرداخت وجه مرجوعی : در یک بسته بندی مناسب با خیال آسان درب منزل دریافت کنید چرا که برنج آرتا رحیمی دارای نماد دو ستاره و تمامی مجوزهای لازم و استاندارد های ملی و بین المللی برای برنج عنبربو درجه یک 10 کیلو گرمی را دارا می باشد.

برنج عنبر بو برنج محلی خوزستان است. این نوع برنج بیشتر در زمین های شوشتر و اهواز و در برخی نواحی ایلام کاشته می شود. این برنج از نظر پخت بسیار سبک بوده و معده را اذیت نمیکند و به هر دو نوع کته و آبکشی می تواند پخته شود.

برنج عنبربو با وجود خوش طعم بودن بشقاب پسند نیست و دانه کوتاه است. مردم ایران بیشتر به دنبال برنج های دانه بلند مانند هاشمی و صدری هستند.

شکسته برنج عنبربو چیست؟

یکی از انواع برنجی که نام آن برده میشود برنج عنبر بو است.برنج عنبر بو برنج محلی خوزستان است.

مشخصات شکسته برنج عنبربو :

این برنج نسبت به برنج های شمال کشور مانند هاشمی و علی کاظمی، آب کمتری نیاز دارد. این برنج از نظر پخت بسیار سبک بوده و معده را اذیت نمیکند و به هر دو نوع کته و آبکشی می تواند پخته شود.

شکل ظاهری شکسته برنج عنبربو :

برنج عنبربو با وجود خوش طعم بودن بشقاب پسند نیست و دانه کوتاه است. مردم ایران بیشتر به دنبال برنج های دانه بلند مانند هاشمی و صدری هستند.

انواع برنج عنبر بو :

این برنج دارای نوع سالم و شکسته است.

برنج عنبر بو در کجا کاشته می شود؟

این نوع برنج بیشتر در زمین های شوشتر و اهواز و در برخی نواحی ایلام کاشته میشود.

چنانچه قصد خرید برنج عنبربو را دارید میتونید به دسته برنج عنبربو مراجعه کنید

چگونه شکسته برنج عنبر بو درجه یک مرغوب بخریم؟

برای تشخیص عطر و طعم برنج نیز یک مشت کوچک از آن را میان کف دو دست خوب بمالید و روی آن با دهن بدمید، یا به اصطلاح «ها»کنید و سپس بو بکشید اگر برنج عطر داشته باشد خودش را نشان می‌دهد. این کار را به روش دیگری نیز می‌توانید انجام دهید یعنی چند دانه از برنج را در دهان ریخته بجوید و مزه آن را بچشید.

بیشتر برنج‌ های موجود در بازار دانه‌های شکسته یا به اصطلاح نیمدانه دارند که پس از پخت بر کیفیت برنج اثر می‌گذارند. پس اگر می‌خواهید برنجی یکدست و بدون نیمدانه داشته باشید کمی از آن را در کف دست بریزید و سپس دقت کنید که از میان دانه‌ها چند درصد نیمدانه است. با این آزمایش یکدست بودن برنج (یعنی مخلوط نبودن) را هم می‌توانید معلوم کنید. این نکته مهمی است و یکدستی برنج بسیار اهمیت دارد زیرا مدت پخت برنج عنبر بو هم مانند هر برنج دیگر فرق دارد و برنج مخلوط را نمی‌توان خوب از آب در آورد.

قیمت  شکسته برنج عنبر بو

مانند سایر برنج ها قیمت این برنج در هنگام برداشت ارزان تر از فصل چینش قدیمی است. قیمت این برنج به صورت یکسان نیست. با خرید از فروشگاه آرتا رحیمی دیگر نگران کیفیت و قیمت نباشید. زیرا برنج مورد نیاز خود را در نوع مرغوب آن با مناسب ترین قیمت می توانید تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی برنج شکسته عنبر بو

برنج آرتا رحیمی سال های متوالی است که در زمینه تولید و عرضه برنج عنبر بو در سطح استان گلستان مشغول فعالیت می باشد. با ظهور اینترنت و ایجاد زیر ساخت های توزیع و بسته بندی و ارسال در فضای مجازی، چندین سالی است که در این حوزه فعالیت می نمایند. هم اکنون شما میتوانید شکسته برنج عنبربو 10 کیلوگرمی را به صورت آنلاین سفارش دهید.مشخصات فنی

مشخصات محصول

شکل ماده غذایی دانه شکسته
وزن 10 کیلوگرم
سال تولید 1400
ابعاد بسته بندی 37/5 * 48/5
سایر توضیحات برنج شکسته خوش پخت، بسیار یکدست و بدون سفیدک و ضایعات
ضمانت محصول یک ماه ضمانت بی قید و شرط دارای تعویض و پرداخت وجه مرجوعی
نوع بسته بندی کیسه پلاستیکی


برچسب هاارسال دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنید

دیدگاه ها
محصولات مرتبط