بنر  2

نیمه برنج عنبربو 10 کیلوگرمی

نیمه برنج عنبربو 10 کیلوگرمی

ویژگی های محصول
شکل ماده غذایی : نیم دانه
وزن : 10 کیلوگرم
سال تولید : 1400
ابعاد بسته بندی : 37/5 * 48/5
اندازه دانه : نیم دانه
ناموجود


نقد و بررسی اجمالی

نیمه برنج عنبربو 10 کیلوگرمی برنج عنبربو یک ماه ضمانت بی قید و شرط دارای تعویض و پرداخت وجه مرجوعی : در یک بسته بندی مناسب نیمه برنج عنبربو 10 کیلوگرمی را با خیال آسان درب منزل دریافت کنید چرا که برنج آرتا رحیمی دارای نماد دو ستاره و تمامی مجوزهای لازم و استاندارد های ملی و بین المللی برای برنج عنبربو درجه یک 10 کیلو گرمی را دارا می باشد.

برنج عنبر بو برنج محلی خوزستان است. این نوع برنج بیشتر در زمین های شوشتر و اهواز و در برخی نواحی ایلام کاشته می شود. این برنج از نظر پخت بسیار سبک بوده و معده را اذیت نمیکند و به هر دو نوع کته و آبکشی می تواند پخته شود.

برنج عنبربو با وجود خوش طعم بودن بشقاب پسند نیست و دانه کوتاه است. مردم ایران بیشتر به دنبال برنج های دانه بلند مانند هاشمی و صدری هستند.

مشخصات نیمه برنج عنبربو :

این برنج نسبت به برنج های شمال کشور مانند هاشمی و علی کاظمی، آب کمتری نیاز دارد. این برنج از نظر پخت بسیار سبک بوده و معده را اذیت نمیکند و به هر دو نوع کته و آبکشی می تواند پخته شود.

 

شکل ظاهری نیمه برنج عنبربو :

برنج عنبربو با وجود خوش طعم بودن بشقاب پسند نیست و دانه کوتاه است. مردم ایران بیشتر به دنبال برنج های دانه بلند مانند هاشمی و صدری هستند.

 

چگونه نیمه برنج عنبر بو درجه یک مرغوب بخریم؟

برای تشخیص عطر و طعم برنج نیز یک مشت کوچک از آن را میان کف دو دست خوب بمالید و روی آن با دهن بدمید، یا به اصطلاح «ها»کنید و سپس بو بکشید اگر برنج عطر داشته باشد خودش را نشان می‌دهد. این کار را به روش دیگری نیز می‌توانید انجام دهید یعنی چند دانه از برنج را در دهان ریخته بجوید و مزه آن را بچشید.

 

قیمت  نیمه برنج عنبر بو

مانند سایر برنج ها قیمت این برنج در هنگام برداشت ارزان تر از فصل چینش قدیمی است. قیمت این برنج به صورت یکسان نیست. با خرید از فروشگاه آرتا رحیمی دیگر نگران کیفیت و قیمت نباشید. زیرا برنج مورد نیاز خود را در نوع مرغوب آن با مناسب ترین قیمت می توانید تهیه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی برنج شکسته عنبر بو

برنج آرتا رحیمی سال های متوالی است که در زمینه تولید و عرضه برنج عنبر بو در سطح استان گلستان مشغول فعالیت می باشد. با ظهور اینترنت و ایجاد زیر ساخت های توزیع و بسته بندی و ارسال در فضای مجازی، چندین سالی است که در این حوزه فعالیت می نمایند. در حال حاضر شما میتوانید نیمه برنج عنبربو 10 کیلوگرمی را به صورت آنلاین سفارش دهید.مشخصات فنی

مشخصات محصول

شکل ماده غذایی نیم دانه
وزن 10 کیلوگرم
سال تولید 1400
ابعاد بسته بندی 37/5 * 48/5
اندازه دانه نیم دانه
سایر توضیحات برنج نیمه خوش پخت، بسیار یکدست و بدون سفیدکو ضایعات
ضمانت محصول یک ماه ضمانت بی قید و شرط دارای تعویض و پرداخت وجه مرجوعی
نوع بسته بندی کیسه پلاستیکی


برچسب هاارسال دیدگاه

جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنید

دیدگاه ها
محصولات مرتبط