برنج طارم هاشمی دوبار کشت فریدونکنار درجه یک 1 کیلوگرمی

برنج طارم هاشمی دوبار کشت فریدونکنار درجه یک 1 کیلوگرمی

بیش از ۶۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
ویژگی های محصول
  • نوع بسته بندی : کیسه اسپان باند
  • ضمانت محصول : یک ماه ضمانت بی قید و شرط دارای تعویض و پرداخت وجه مرجوعی
  • سایر توضیحات : برنج ایرانی استاندارد، کشت شده در بهترین شالیزار های شمال، کاملا یک دست و بسیار خوش پخت
  • اندازه دانه : کامل
  • ابعاد بسته بندی : 25*19/5
فروشنده : فروشگاه اینترنتی برنج ایرانی آرتا رحیمی استان گلستان، شهرستان کردکوی، کیلومتر 3 جاده ی قدیم گرگان، سمت چپ.کارخانه شالیکوبی مدرن رحیمی(شرکت صنایع غذایی آرتا رحیمی گلستان)
تضمین کیفیت
آماده ارسال
۱۱۲,۴۰۰  تومان


نقد و بررسی اجمالی

برنج طارم هاشمی دوبار کشت فریدونکنار درجه یک 1 کیلوگرمی

معرفی برنج طارم هاشمی دوبار کشت فریدونکنار درجه یک 1 کیلوگرمی یک ماه ضمانت بی قید و شرط دارای تعویض و پرداخت وجه مرجوعی

برنج طارم هاشمی دوبار کشت فریدون کنار یا برنج کشت دوم طارم هاشمی فریدون کنار به برنجی گفته می شود که بلافاصله پس از برداشت برنج کشت اول کاشته می شود. به طور کلی برنج کشت اول در بهار کاشته شده و در میانه تابستان به مرحله برداشت می شود اما برنج دوباره کشت طارم هاشمی فریدون کنار در اواسط تابستان و به دنبال برداشت برنج کشت اول کاشته شده و در پاییز برداشت می شود.

گاهی اوقات برخی از شالی کاران برای برنج دوباره کشت از رقم های پر محصول برنج استفاده می کنند زیرا این رقم ها اغلب رشد سریعی دارند و احتمال اینکه تحت تاثیر سرما در پاییز قرار بگیرند خیلی کمتر است؛ اما استفاده از برنج های مرغوب برای برنج دوباره کشت طرفداران خاص خود را دارد. برنج دوباره کشت طارم یکی از برنج های دوباره کشت است که در آن از رقم کیفی برنج استفاده می شود و محصول نهایی بسیار با کیفیت است.برای خرید برنج ایرانی می توانید می توانید به فروشگاه اینترنتی آرتا رحیمی مراجعه نمایید.

ویژگی برنج دوبار کشت طارم هاشمی دوبار کشت فریدون کنار 1 کیلوگرمی

به طور کلی شکل دانه، بلند، قلمی، و رنگ آن سفید متمایل به کرم و دارای کیفیت پخت عالی و عطر خوب می باشد. و بیشترین ری (افزایش حجم بعد از پخت) در بین برنج های ایرانی را دارد.

تفاوت برنج دوباره کشت برنج طارم هاشمی دوبار کشت فریدون کنار با برنج چین دوم چیست؟

میان برنج دوباره کشت طارم و برنج چین دوم تفاوت های زیادی وجود دارد. در برنج دوباره کشت طارم تمام مراحل کشت برنج از ابتدا تا انتها پس از برداشت محصول کشت اول توسط شالی کاران انجام می شود. عملیاتی مانند شخم، نشاء، وجین و … همه در زمان کشت دوم صورت می پذیرد اما در برنج چین دوم شرایط متفاوت است. در این محصول پس از برداشت اول و بریدن ساقه های برنج زمین مجددا آبیاری شده مه این آبیاری منجر به رشد مجدد ساقه ها و جوانه زدن و در نهایت ایجاد خوشه برنج می شود. میزان محصولی که از برنج چین دوم برداشت می شود به میزان یک پنجم نسبت به برداشت اول کاهش می باید. ویژگی خاص برنج چین دوم این است که عاری از هر گونه سموم و آفات بوده زیرا این برنج پس از برداشت محصول برنج کشت اول به دست می آید و در واقع به صورت خودرو رشد می کند و در مراحل رشد هیچ گونه سموم دفع آفاتی دریافت نمی نماید..

به طور کلی میزان برداشت برنج دوباره کشت طارم نسبت به برنج کشت اول کمتر است. برنج دوباره کشت طارم به دلیل دسترسی به منابع آبی و خاکی بیشتر، بر اساس گفته شالی کاران از لحاظ کیفیت بالاتر از برنج کشت اول محسوب می شود. کیفیت مناسب و کمبود محصول در برنج دوباره کشت طارم باعث شده از لحاظ قیمت در رتبه بالاتری قرار بگیرند و ارزش بیشتری نسبت به برنج کشت اول در میان مصرف کنندگان برنج داشته باشند. عطر خوشایند، طعم دلنشین و ظاهر جذاب پس از پخت باعث شده که طرفداران این نوع برنج در حال افزایش باشند.مشخصات فنی

مشخصات محصول

شکل ماده غذایی کامل و دانه بلند
رنگ برنج سفید
وزن 1 کیلوگرم
سال تولید 1400
ابعاد بسته بندی 25*19/5
اندازه دانه کامل
سایر توضیحات برنج ایرانی استاندارد، کشت شده در بهترین شالیزار های شمال، کاملا یک دست و بسیار خوش پخت
ضمانت محصول یک ماه ضمانت بی قید و شرط دارای تعویض و پرداخت وجه مرجوعی
نوع بسته بندی کیسه اسپان باند


دیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط